Martin

KRAV MAGA

"Na krav magu k Petrovi jsem začal chodit už před 8 lety a pořád mě to baví. Pamatuji si, že jsem měl tehdy na začátku obavy, jestli budu stačit fyzičkou ... sice jsem kdysi do puberty sportoval, ale pak hóóódně dlooouho nic a byla ze mně líná lemra. K tomu Petr z fotek na webu vypadal jako nabušenej, krutopřísnej trenér. Ale obavy nebyly na místě, je to skvělej trenér, který si umí zjednat respekt, ale zároveň má smysl pro humor i pochopení pro začátečníky. Takže kdo se bojíte začít z podobných důvodů jako tehdy já, tak vás mohu uklidnit: naučíte se bránit, máknete si, potkáte stejně naladěné lidi a nudit se nebudete."

Veronika

KRAV MAGA

"Na krav magu jsem začala chodit v lednu 2020 a rozhodně nelituji. Vedle toho, že si připadám mnohem bezpečněji, poznala jsem tam i skvělou partu lidí, se kterými se cítím dobře, což je pro mě důležité.

Petr je skvělý instruktor, studentům se věnuje vždy na 100% a díky jeho zapálení do věci jsem si km opravdu zamilovala. Z tréninků odcházím vždy plná energie, obohacena o nové techniky či jejich zlepšení a už se nemůžu dočkat na další trénink. Rozhodně mohu každému doporučit!"

Lukáš

KRAV MAGA PRO DĚTI

"Dobrý den, dnes jsem byl se synem poprvé na tréninku (poprvé já). A musím říct, že se mi to moc líbilo. Máte to suprově zmáknuté a skvělý přístup k dětem Vy i celý Váš tým."

Alena

KRAV MAGA PRO ŽENY

"Dobrý den, chodím na kurz sebeobrany pro ženy. Přihlásila jsem se ze zvědavosti "Co to je KRAV MAGA?" a taky abych potkala něco nového. Váš kurz předčil moje očekávání. Je zábavný, poučný, prostě skvělý. Pro mě i fyzicky náročný :) Chci Vám tímto moc poděkovat, i za aktuální zprávy, FB a videa, které mě zvedly z gauče a namotivovaly se pohnout. Fakt super."